NAŠE SLUŽBY

1) Cena v provozovně - provozní doba úterý 9 - 18 h + neděle dle dohody

           60 minut / 700 Kč       

Balíček  5 x  masáže / 60 minut - 3.000 Kč (platnost výhodného balíčku 6 měsíců od zakoupení) 

2) Cena mobilních masáží Mělník - den dle dohody

     min. 60 minut ( ev. 2 osoby po 30 minutách) / 1.000 Kč 

Z letité praxe doporučuji hodinovou masáž s kombinací reflexní terapií , popřípadě hodinovou masáž s lávovými kameny.

Lávové kameny aplikuji pouze v provozovně , nikoliv u služby mobilní masáže.

Doporučuji zakoupení výhodného balíčku se slevou. 

Obchodní podmínky: změna termínu , zrušení objednávky

- je nutné ohlásit nejpozději 24 hodin před smluveným termínem telefonicky, sms.

V případě přeobjednání, rušení termínu méně než 24 hodin si poskytovatel vyhrazuje právo naúčtovat storno poplatek ve výši 100% z ceny jako ušlý zisk.

Storno poplatek je nutné uhradit  převodem na bankovní účet 278790270/0300 , při příští návštěvě do 2 týdnů, ev. se odečte služba z předplaceného balíčku masáží.

Při nedodržení storno poplatku si poskytovatel vyhrazuje právo  zákazníka již neobjednat . Akce : Prodej dárkových poukázek.

Udělejte radost svým blízkým, věnujte jim dárkový poukaz na masáž.

Klasická masáž 

-vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo.

Klasickou masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti jak pohybového aparátu, tak toků energií. Rozrušuje svalové spazmy. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny. Pomáhá při prevenci, podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoku a usnadňuje srdeční činnosti. Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém. 

Při masáži zad a šíje doporučuji kombinaci reflexní masáž plosek nohou. 

Relaxační masáž

- je způsob jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout si. 

V klidné atmosféře, umocněné relaxační hudbou s krásnou vůní si vychutnáte jemné dotyky masérky. Dosáhnete dokonalého fyzického, psychického a duševního uvolnění.

Lávové kameny

- jsou jednou z nejluxusnějších, nejúčinnějších druhů masáží. Kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahují  minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. Mají schopnost akumulovat, držet a předávat teplo. Teplo z kamenů pomáhá v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, uvolnuje zatuhlé svaly, bloky, spazmy. Zvláčňuje pokožku a otevírá póry. Zlepšuje energetický tok v lidském těle. Tato masáž je velice relaxační a uvolňující. 


Reflexní masáž nohou

- masáž nohou vychází z toho ,že všechny orgány a části organismu mají svá energetická a nervová -reflexní zakončení na různých místech těla. Masáž nohou má úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Tato masáž je vhodným doplňkem při klasické masáži. Pocítíte okamžitou lehkost nohou.

Sportovní masáž 

-  masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Kontraindikace masáží

infekční choroba,  vážná nemoc při chemoterapii , první trimestr těhotenství, otevřené rány u křečových žil, horečka a jiné.