NAŠE SLUŽBY

Cena : 60 minut / 700 Kč             90 minut / 1.000 Kč  včetně dopravy 

Balíček služby masáže - ! zvýhodněná cena - 10.masáž zdarma

- 10 masáží ( 60 minut)  / 6.300 Kč


Akce : Prodej dárkových poukázek.

Udělejte radost svým blízkým, věnujte jim dárkový poukaz na masáž.

Klasická masáž 

-vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo.

Klasickou masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti jak pohybového aparátu, tak toků energií. Rozrušuje svalové spazmy. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny. Pomáhá při prevenci, podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoku a usnadňuje srdeční činnosti. Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém. 

Při masáži zad a šíje doporučuji kombinaci reflexní masáž plosek nohou. 

Relaxační masáž

- je způsob jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout si. 

V klidné atmosféře, umocněné relaxační hudbou s krásnou vůní si vychutnáte jemné dotyky masérky. Dosáhnete dokonalého fyzického, psychického a duševního uvolnění.

Lávové kameny

- jsou jednou z nejluxusnějších, nejúčinnějších druhů masáží. Kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahují  minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. Mají schopnost akumulovat, držet a předávat teplo. Teplo z kamenů pomáhá v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, uvolnuje zatuhlé svaly, bloky, spazmy. Zvláčňuje pokožku a otevírá póry. Zlepšuje energetický tok v lidském těle. Tato masáž je velice relaxační a uvolňující. 


Reflexní masáž nohou

- masáž nohou vychází z toho ,že všechny orgány a části organismu mají svá energetická a nervová -reflexní zakončení na různých místech těla. Masáž nohou má úkol tyto body stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit. Tato masáž je vhodným doplňkem při klasické masáži. Pocítíte okamžitou lehkost nohou.

Sportovní masáž 

-  masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Kontraindikace masáží

infekční choroba,  vážná nemoc při chemoterapii , první trimestr těhotenství, otevřené rány u křečových žil, horečka a jiné.